Pravilnik o kućnom redu

Pravilnik o kucnom redu.pdf

DAN ŠKOLE 2022./2023.

Klikom na sliku otvara se galerija!

PROGRAM ZA DAN SKOLE.docx

« Ožujak 2024 »

SLAP

JA SAM SLAP.

VOLIM KAD ME GLEDAJU LJUDI.

GLASAN SAM I BRZ.

VOLIM GLEDATI ŽIVOTINJE DOK IZ MENE PIJU ČISTU I BISTRU VODU.

ROKO MILJAN, 1.b

OCEAN

JA SAM OCEAN.

STAR SAM I MIRAN.

VALOVIT SAM.

SKRIVAM MNOGO TAJNI.

SARA SAKAČ, 1.b

POTOK

JA SAM POTOK.

VOLIM KADA ŽIVOTINJE DOLAZE PITI IZ MENE.

SRETNA SAM, JER SAM ČISTA.

VOLIM SE IGRATI S RIBAMA.

IVONA GAJČEVIĆ, 1.b

JA SAM MORE.

DUBOK SAM.

STAR SAM I VELIK.

VOLIM LJUDE I DJECU KOJA SE KUPAJU U MENI.

ANTE ŠKARICA, 1.b

KIŠA

JA SAM KIŠA.

SLOBODNA SAM KAO PTICA.

PUTUJEM OBLACIMA.

PONEKAD SAM SITNA I TIHA, A PONEKAD KRUPNA I GLASNA.

VOLIM SVIRATI PO PROZORIMA.

STELLA PLAHUTAR, 1.b

VODA U ČAŠI

JA SAM VODA U ČAŠI.

LJUDI ME PIJU.

PITKA SAM I ZDRAVA.

FINIJA OD SOKA.

VOLIM DA ME UZMU.

NOA BUDAK, 1.b

ŠK.GOD.2023./2024.

Nastava u školskoj godini 2023./2024. započinje 4. rujna 2023. godine, a završava 21. lipnja 2024. godine.

Prvo polugodište traje od 4. rujna do 22. prosinca 2023., a drugo od 8. siječnja do 21. lipnja 2024. godine.

• jesenski praznici za učenike počinju 30. listopada 2023. godine i traju do 1. studenoga 2023. godine, s tim da nastava počinje 2. studenoga 2023. godine.
  • prvi dio zimskih praznika za učenike počinje 27. prosinca 2023. godine i traje do 5. siječnja 2024. godine, s tim da nastava počinje 8. siječnja 2024. godine.
  • drugi dio zimskih praznika za učenike počinje 19. veljače 2024. godine i završava 23. veljače 2024. godine, s tim da nastava počinje 26. veljače 2024. godine.
  • proljetni praznici za učenike počinju 28. ožujka 2024. godine i završavaju 5. travnja 2024. godine, s tim da nastava počinje 8. travnja 2024. godine.

Završetak nastave je 21. lipnja 2024.

VALENTINOVO!
Autor: Kristina Rajković, 13. 2. 2017.

LJUBAV JE ISPRAVAN AUTOMOBIL:

PROBLEMI SU JEDINO U VOZAČU,

U PUTNICIMA I NA CESTI.

Franz Kafka

Proslava Valentinova  je već tradicija  naše škole, u kojoj sudjeluju svi učenici a traje nekoliko dana.

U holu škole postavljena je kutija u koju  učenici mogu ubaciti pisma svojim simpatijama. Pisma će na Dan zaljubljenih raznositi „poštari“.

Imali smo i raspisan natječaj za najljepše ljubavno pismo učenika razredne nastave. Pobjednici su svi koji su zaljubljeni, a najljepša razredna pisma možete pročitati u prilogu.

Zahvaljujemo svim sudionicima koji su se potrudili napisati tako lijepa ljubavna pisma. Do sljedeće godine uživajte u ljubavi kao da je svaki dan Valentinovo.

Dragi moj ljubljeni!

Uvijek zadrhtim kad te vidim. Pogledam te i skrenem pogled. Zacrvenim se kad pomislim da bi bili dobar par. Od prvog dana kad sam došla u naš razred, posebno mjesto imaš u mom srcu. Često razmišljam o tebi! Po cijeli dan i noć tvoja slika mi ne da mira.

Moj voljeni Grigor!

Tvoja Nika!

Nika Pavlek, 2.a

Najdraža moja,

Jako te volim. Kad te vidim ne znam što da radim. Svaki dan mislim na tebe. Čak i sanjam o tebi. Uvijek imaš predivnu kosu i uvijek dijeliš svoje stvari. Sve mi se sviđa na tebi. Budimo zauvijek prijatelji. Kad sam kraj tebe, nikad ne znam što da kažem, samo znam da smo savršen par.

Marko Ilić, 2.b

Ah, ta ljubav

Ljubav, ljubav, ljubav, ah, ta ljubav! Svi cvrkuću, ali svatko na svome jeziku. Žabe krekeću, ptice pjevaju, psi laju, a ljudi se smiješe ili pjevuše. Nije lako biti zaljubljen: pjevušiš pjesme, lijepo se oblačiš, dobiješ loše ocjene. Ljubav nas okružuje svaki dan u svako vrijeme. Gledaš oko sebe i razmišljaš što si sve doživjela sa svojom simpatijom, koliko te puta pogledao, nasmiješio se, kada ti je nešto posudio. Kada dobiješ pismo za Valentinovo. Ah, ta ljubav dođe ne planirano, a zaludi nas opasno!

Nika Jakopčević, 3.a

Ah, ta ljubav

Kud ti letiš malena moja,

stalno si negdje

ima te bez broja.

O ljubavi pričam nek se zna,

za Valentinovo

je ona najvažnija.

Simpatiju nemam nek se zna,

ali u drugim srcima piše:

VOLIM TE JA!

Na Dan zaljubljenih svi se vole

i nek ostvare svoje

ljubavne snove.

Gdje su ljubav i mašta,

s tim se može svašta.

Možeš voljeti svako biće,

al što se mene tiče

svoju obitelj i simpatiju

voljeti ćeš najviše!

Lea Lisak, 3.b

Voljena!

Bez tebe ne mogu. Kada zatvorim oči ti se pojaviš. Sviđaš mi se, i to jako. Postao sam ovisnik. Ovisnik o tebi, tvojim predivnim smeđim očima, o tvojim pismima koje dobivam sve rjeđe.

Bez tebe nema života. Kuda god prođeš cvijeće ljubavi cvjeta, a moje vene. Osjećam se usamljeno jer ti si sve što mi treba, ti me pokrećeš. Sada sam nepokretan. Ti si prekrasna kao Sunce, kao sve Zvijezde na nebu spojene zajedno. Volio bih da si sa mnom ove zvjezdane noći jer ni Mjesec više ne sjaji velikim sjajem kako kad si ti sa mnom. Ti si za mene anđeo koji je doletio baš meni, anđeo koji me čuva od tuge, anđeo kojeg više nema. Sjećaš li me se uopće? Zašto si otišla, zašto?

Molim te, vrati se anđele. Vodi me kroz život jer se bojim da ću bez tebe izabrati krivi put.

Dominik Bošnjak, 4.a