https://library.foi.hr/lib/
KATALOG KNJIŽNICE I UPUTSTVA ZA PRETRAŽIVANJE
https://www.zzjz-zz.hr/kontakti/sluzba-za-skolsku-i-sveucilisnu-medicinu/
https://www.zzjz-zz.hr/nova-tv-zdravlje-na-kvadrat/
Ova web stranica koristi kolačiće (eng.cookies) radi pružanja boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Više informacija o tome možete pronaći u
Pravilniku o zaštiti podataka.
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
SLAP
JA SAM SLAP.
VOLIM KAD ME GLEDAJU LJUDI.
GLASAN SAM I BRZ.
VOLIM GLEDATI ŽIVOTINJE DOK IZ MENE PIJU ČISTU I BISTRU VODU.
ROKO MILJAN, 1.b
OCEAN
JA SAM OCEAN.
STAR SAM I MIRAN.
VALOVIT SAM.
SKRIVAM MNOGO TAJNI.
SARA SAKAČ, 1.b
POTOK
JA SAM POTOK.
VOLIM KADA ŽIVOTINJE DOLAZE PITI IZ MENE.
SRETNA SAM, JER SAM ČISTA.
VOLIM SE IGRATI S RIBAMA.
IVONA GAJČEVIĆ, 1.b
MORE
JA SAM MORE.
DUBOK SAM.
STAR SAM I VELIK.
VOLIM LJUDE I DJECU KOJA SE KUPAJU U MENI.
ANTE ŠKARICA, 1.b
KIŠA
JA SAM KIŠA.
SLOBODNA SAM KAO PTICA.
PUTUJEM OBLACIMA.
PONEKAD SAM SITNA I TIHA, A PONEKAD KRUPNA I GLASNA.
VOLIM SVIRATI PO PROZORIMA.
STELLA PLAHUTAR, 1.b
VODA U ČAŠI
JA SAM VODA U ČAŠI.
LJUDI ME PIJU.
PITKA SAM I ZDRAVA.
FINIJA OD SOKA.
VOLIM DA ME UZMU.
NOA BUDAK, 1.b
Nastava u školskoj godini 2023./2024. započinje 4. rujna 2023. godine, a završava 21. lipnja 2024. godine.
Prvo polugodište traje od 4. rujna do 22. prosinca 2023., a drugo od 8. siječnja do 21. lipnja 2024. godine.
Međuopćinska i gradska natjecanja učenica i učenika osnovnih škola grada Ivanić-Grada i općina Kloštar Ivanić i Križ.
Rukomet učenici
1. OŠ Milka Trnina
2. OŠ Stjepana Basaričeka
3. OŠ Đure Deželića
4. OŠ Posavki Bregi
Međuopćinska i gradska natjecanja učenica i učenika osnovnih škola grada Ivanić-Grada i općina Kloštar Ivanić i Križ.
Križ 19.10.2011.
Rukomet učenici
1. OŠ Milka Trnina 1. Sven Rede
2. OŠ Stjepana Basaričeka 2. Josip Puran
3. OŠ Đure Deželića 3. Martin Fijala
4. OŠ Posavki Bregi 4. Alen Ščukanec
5. Karlo Zajec
6. Antonio Ćurić
7. Teo Glumac
8. Mislav Mihaljević
9. Fran Perković
10. Lovro Malec
11. Karlo Leš
Ivanić Grad 24.10.2011.
Košarka učenici
1.OŠ.Đuro Deželić 1. Antonio Režebak
2.OŠ. Stjepana Basaričeka 2. Petar Silov
3.OŠ.Milka Trnina 3. Bruno Borić
4. David Božić
5. Ivan Antun Maronić
6. Sven Rede
7. Alen Mujkanović
8. Karlo Leš
9. Krešimir Puran
10. Martin Fijala
11. Lovro Malec
12. Fran Perković
Ivanić- Grad 3.11.2011.
Rukomet učenice
Križ 11.11.2011.
Odbojka učenici
1. OŠ Đure Deželić 1. Sven Wagner
2. OŠ Stjepana Basaričeka 2. Karlo Leš
3. OŠ Milke Trnine 3. Alen Ščukanec
4. Josip Puran
5. Lovro Malec
6. Fran Perković
7. Antonio Režabek
Križ 14.11.2011.